Most kaptuk! ÓRIÁSI BAJ VAN! Megsérült az atomerőmű, azonnal kiadták a közleményt – ERRE kérik a lakosságot:
Június 4-én újabb aggasztó hír érkezett a délkelet-ukrajnai zaporizzsjai atomerőmű térségéből: drón csapódott a létesítmény egyik turbinacsarnokába, amelynek következtében károk keletkeztek az épület külső falán. A Nemzetközi Atomenergia-ügynökség szakértői vizsgálatai…