RENDÍVÜLI! ÁLL A BÁL! Ez már diktatúra: 10 rendőr jelent meg ma Bede Zsoltnál, és EZT művelték vele:
Szakács István: ez már diktatúra amit Bede Zsolttal műveltek ma a Rendőrök. Mutatjuk a részleteket: Na, emberek, itt tartunk, ez diktatúra! Ma állítólag 10 rendőr jelent meg Bede Zsolt otthonánál.…